• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa - grudzień 2023 r.

• 08.12.2023 09:54
      • Działania promujące czytelnictwo, książkę i bibliotekę szkolną w grudniu 2023 r.

• 1. Świąteczny Kiermasz Książek

Biblioteka szkolna zaprasza na Świąteczny Kiermasz Książek, będący wyjątkową okazją do nabycia książek w atrakcyjnej cenie. W ofercie mamy wiele ciekawych tytułów – świąteczne kolorowanki, literaturę dla dzieci i młodzieży, książki edukacyjne.

ZAPRASZAMY!!!

2. Nowości książkowe

Biblioteka szkolna zaprasza do obejrzenia wystawki nowości książkowych zakupionych przez naszą szkołę ze środków z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Na wystawie książki będą zmieniać się co tydzień, aby uczniowie obejrzeli jak najwięcej nowości, a później zachęceni - chcieli je wypożyczyć.

4.12.2023 r.

3. Konkurs plastyczno-fotograficzny "Święta z książką”

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs plastyczno-fotograficzny dla klas I - VIII pt. „Święta z książką”.

* Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej lub zdjęcia przedstawiającego pasję do czytania w magicznej scenerii i niepowtarzalnym klimacie Świąt Bożego Narodzenia.

* Technika wykonania pracy plastycznej dowolna.

* Fotografie w postaci cyfrowej należy przesłać na adres: bikop@wp.pl lub na e-dziennik - Renata Pryga.

* Oceniana będzie samodzielność i oryginalność prac.

* Na Wasze prace czekamy do 21 XII 2023 r.

* Będą nagrody!