• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa - marzec 2024r.

• 22.03.2024 12:19
      • Działania promujące czytelnictwo, książkę i bibliotekę szkolną w marcu 2024 r.

• 1. Konkurs wiedzy o Harry'm Potterze

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs wiedzy o Harry'm Potterze. Zapisy do konkursu trwają do 15 marca 2024 r.

22 marca 2024 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs wiedzy o Harrym Pottere.

Wyniki konkursu:

Miejsce I - Jagoda Lewandowska, kl. 6c

Miejsce II - Gabriela Wierzbicka, kl. 5a

Miejsce III - Nina Antończyk, kl. 5a

Wyróżnienie - Sonia Katrusiak, kl. 5c

2. Kiermasz Taniej Książki

Biblioteka szkolna zaprasza na drugą edycję Kiermaszu Taniej Książki.  To wyjątkowa okazja do nabycia książek w atrakcyjnej cenie. W ofercie mamy wiele ciekawych tytułów – poradniki, kolorowanki, literaturę dla dzieci i młodzieży, książki edukacyjne.

ZAPRASZAMY!!!

3. Warsztaty teatralne

Klasa 5c odwiedziła Bibliotekę Pedagogiczna, gdzie uczestniczyła w warsztatach teatralnych z okazji obchodzonego Międzynarodowego Dnia Teatru 27.03.2024 r.
        Warsztaty poprowadziła pani Monika Bieniek. Było ciekawie i zabawnie! I o to chodzi Uczniowie bawili się wyśmienicie, za co serdecznie dziękujemy pani Monice. Może w kimś obudziły się nowe pasje.